Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Pjongczang 2018: gdzie oglądać Zimowe Igrzyska Olimpijskie?

08/02/2018, dodał: Magda Polańska czytano: 949 razy
Pjongczang 2018: Zimowe Igrzyska Olimpijskie rozpoczynają się 9 lutego. Potrwają do 25 lutego. Polscy kibice transmisje z Korei Południowej będą mogli śledzić zarówno w TVP, jak i w Eurosporcie.

Prawa do transmisji Zimowych Igrzysk Olimpijskich – Pjongczang 2018 posiadają w naszym kraju dwie stacje. TVP będzie transmitowała wydarzenia z Pjongczangu w TVP 1, TVP 2 oraz w serwisach specjalnych na kanale TVP Sport. Będzie także prowadzić transmisje online na żywo w internecie za pośrednictwem serwisu sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej.

Eurosport na czas igrzysk olimpijskich w Pjongczangu uruchomi dodatkowe kanały. Najważniejsze relacje będą pokazywane w stacjach Eurosport 1 oraz Eurosport 2. Kibice mogą także śledzić poczynania sportowców za pośrednictwem strony https://pl.eurosportplayer.com/ oraz aplikacji mobilnej Eurosportu. Kanał Eurosport 1 skupi się na występach Polaków, Eurosport 2 pokaże najpopularniejsze dyscypliny, a dodatkowo pojawią się kanały Eurosport 2, Eurosport 4 i Eurosport 5.

Źródło: www.przegladsportowy.pl