Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
A A A A A

Aktualności

Karolina Szczęsnowska podwójną Mistrzynią Polski!

04/05/2018, dodał: Magda Polańka czytano: 3745 razy
W dniach 27-29.04.2018 w wielkopolskim Swarzędzu rozegrana została XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim. Mocno swój udział zaznaczyli w niej zawodnicy UKS KORYO Mszana Dolna.

Mistrzynią Polski Juniorów Młodszych została Karolina Szczęsnowska: w walkach i konkurencji sprawnościowej (dwa złote medale); srebrny medal w tych zawodach wywalczyli Wiktor Pajdzik i  Oskar Pilch, a brązowy - Żaneta Wesołowska i Julia Chlipała. Kamil Chmielowski i Karolina Raś zawody zakończyli na V miejscu.

Serdeczne gratulacje dla całej ekipy za tak fantastyczny start oraz godne reprezentowanie naszego regionu na arenie ogólnopolskiej – z zadowoleniem podkreśla trener. Brawa dla wszystkich za wzorowa postawę oraz walkę do końca.