Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Wspaniała wiadomość z Izraela!

18/04/2019, dodał: Magda Polańska czytano: 3460 razy
Drodzy, nie wiem, czy już słyszeliście, ale niedługo wspierać Konrada będziemy już w Polsce! – wspaniałą nowinę ogłosiła Urszula Antosz – Rekucka na grupie „Wspieramy Konrada w Izraelu”. Kolejna terapia powiodła się, dalsze leczenie w klinice w Gliwicach.

Wszyscy z niecierpliwością i ogromną nadzieją czekaliśmy na ten moment. Po pięciu miesiącach terapii w Tel Awiwie stan zdrowia młodego Olszowianina na tyle się poprawił, że dalsze leczenie możliwe będzie już w Polsce. To chyba najlepszy prezent świąteczny, jaki Konrad mógł nam wszystkim podarować! Dziękujemy!

To dzięki wspaniałym lekarzom i oczywiście wszystkim, którzy modlą się o zdrowie Konrada, a wiem, że ma ich wielu – pisze mama Konrada Nawary.

Przylatują już w piątek, życzymy im dobrej podróży, a my intensyfikujemy wysiłki duchowe w intencji szybkiego i pomyślnego przeszczepu oraz powrotu naszego Bohatera do zdrowia. Zachęcam do dołączenia do codziennej koronki do Miłosierdzia Bożego za Konrada – dodaje Pani Urszula.

Wiadomość opatrzona jest zdjęciem uśmiechniętego Konrada i jego mamy autorstwa Marka Cepańskiego, jednego z opiekunów Konrada w Izraelu. To pełne nadziei zdjęcie publikujemy również i my.

Magda Polańska
fot. Marek Cepański
Źródło: FB Urszula Antosz - Rekucka, Wspieramy Konrada w Izraelu