z ostatniej chwili
Informacja Wójta Gminy, począwszy od dnia 06 lipca 2020 do 31 sierpnia 2020 Urząd Gminy pracuje w godzinach od 7:00 do 15:00.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Informacja o naborze deklaracji

12/11/2019, dodał: Maciej Liberda czytano: 1427 razy
Wójt Gminy Mszana Dolna uprzejmie informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

Gmina Mszana Dolna wyraża zainteresowanie przedmiotowym programem, aby jednak ustalić możliwości wzięcia w nim udziału konieczne jest przeprowadzenie ankiety inwentaryzacyjnej.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do rolników z terenu Gminy Mszana Dolna, którzy są zainteresowani odbiorem folii i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej, takich jak: folia rolnicza, siatka i sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach, opakowania typu Big Bag, do złożenia ankiety inwentaryzacyjnej.

            Druk ankiety znajduje się na stronie internetowej Urzędu Gminy Mszana Dolna lub jest do pobrania w Urzędzie Gminy Mszana Dolna.

Ankietę można złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy Mszana Dolna bądź wysłać pocztą na adres:  Urząd Gminy Mszana Dolna  ul. Spadochroniarzy 6, 34-730 Mszana Dolna do dnia 15.11.2019 r. włącznie.

Informacje złożone po tym terminie nie zostaną uwzględnione w ewentualnym wniosku.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Mszana Dolna                                           ul. Spadochroniarzy 6, 34-730 Mszana Dolna pok. 50, tel. 18 33 10 009 wew. 150.

Pobierz ankietę - tutaj