z ostatniej chwili
Informacja Wójta Gminy, począwszy od dnia 06 lipca 2020 do 31 sierpnia 2020 Urząd Gminy pracuje w godzinach od 7:00 do 15:00.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Podziękowania od Rodziców Grzesia Wadyla

19/11/2019, dodał: Magda Polańska czytano: 1488 razy
W imieniu naszego synka jak i również naszym, składamy gorące podziękowania dla wszystkich osób, które zaangażowały i angażują się w zbiórkę pieniędzy, która umożliwi nam rehabilitację naszego synka.

Wam wszystkim, bez wyjątku, wyrażamy swoją ogromną wdzięczność za każdy przejaw życzliwości, wsparcia i pomocy. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy otworzyli swoje serca i hojne dłonie, wsparli ten cel finansowo i organizacyjnie przeprowadzając akcję charytatywną „Gramy dla Grzesia”. Dzięki Państwa ofiarności, podczas niedzielnej zbiórki pieniężnej zebraliśmy 39.100 zł.

Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz solidarności międzyludzkiej. Bezsilność dla rodziców to najgorsze z możliwych odczuć. Nigdy nie przestaniemy wierzyć, że nasze dziecko wyzdrowieje i że przyjdzie taki dzień, w którym wszystkim powie słowo ’’DZIĘKUJE’’. Dzisiaj to my w jego imieniu i w imieniu własnym przesyłamy podziękowania.

 

Rodzice Grzesia
Anna i Kazimierz Wadyl