Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Zaplanuj wyprawy w góry

31/03/2020, dodał: Magda Polańska czytano: 414 razy
Wiosna coraz bardziej próbuje się rozgościć w Beskidzie Wyspowym. Ciepłe promienie słoneczne z łatwością topią resztki śniegu.

Obowiązkowa izolacja związana z wprowadzonym na terenie naszego kraju stanem epidemii sprawia, że jeszcze bardziej tęsknimy za wyjściem na świeże powietrze. Namiastką pieszej wędrówki może być plan wycieczek, na które wybierzemy się w bezpiecznym dla naszego zdrowia czasie.

Tak się miło złożyło, że dwa profesjonalne portale turystyczne zaproponowały nam w ostatnim czasie wyprawy na szczyt Lubogoszcza – Małgorzata i Jerzy z  www.gorydlaciebie.pl wędrowali z Bazy Lubogoszcz w Kasince Małej, najpierw szlakiem czarnym, a potem czerwonym, zaś Aleksandra i Grzegorz z  www.travelovelove.pl czerwonym szlakiem z Kasiny Wielkiej.

Co właściciele tych portali zobaczyli po drodze, czym się zachwycili i na co zwrócili naszą uwagę – o tym można się  przekonać przenosząc się wraz z nimi na szlaki turystyczne w masywie Lubogoszcza, który - jak sama nazwa wskazuje – lubo ugości każdego turystę!

Rozkoszujcie się do woli pięknymi zdjęciami opublikowanymi w artykułach:

- Początek wiosny na Lubogoszczu

- Lubogoszcz czerwonym szlakiem z Kasiny Wielkiej

i planujcie wyprawy po beskidzkich szlakach.

Enjoy ;-)

ps: podobno obudziły się już żmije: Żmija zygzakowata

Magda Polańska