Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Biuletyn informacji publicznejPSR 2020transmisjawybory prezydentakoronawirusrodoJak zatwić sprawęSprawdź kto i gdzie odśnieżaOgłoszenia Wójtacała naprzódPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaProfil zaufanyinterpelacjeostrzezenia meteobadamy jakośc powietrzazoneZajęcia na orlikach - informacjeJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlGaleria zdjęćznpOdkryj Beskid WyspowyObrona cywilnae-urzadkanalizacja

Wieści ze szkół


W Kasinie dla babć i dziadków

10/02/2015, dodał: czytano: 3615 razy
Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym mroźnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. Jest to święto ukochanych przez wszystkich babć i dziadków.

W Szkole Podstawowej w Kasinie Wielkiej zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest od wielu lat  tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Tegoroczny Dzień Babci i Dziadka odbył się 21 stycznia 2015 roku w Domu Strażaka w Kasinie Wielkiej. Uroczystość ta została przygotowywana przez przedszkolaków i najmłodszych uczniów szkoły pod okiem swoich wychowawczyń. Na wstępie Pani  Dyrektor Janina Ziemianin przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła życzenia, a dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, które własnoręcznie przygotowały. Następnie dzieci zaprezentowały program artystyczny; pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki, tańczyły, przeprowadziły Familiadę, przedstawiły jasełka i inscenizację pt. ,,Rzepka’’. Gościom towarzyszyła radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Wszyscy z wielką dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Po występach dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który przygotowali - jak zawsze niezawodni - rodzice.                                                                                                                               

         Mamy nadzieję, że ten niezwykły dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i ich dziadków!

                                                                           

                                                                                                                          red. Anna Rataj