z ostatniej chwili
Informacja Wójta Gminy, począwszy od dnia 06 lipca 2020 do 31 sierpnia 2020 Urząd Gminy pracuje w godzinach od 7:00 do 15:00.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Biuletyn informacji publicznejPSR 2020transmisjawybory prezydentakoronawirusrodoJak zatwić sprawęSprawdź kto i gdzie odśnieżaOgłoszenia Wójtacała naprzódPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaProfil zaufanyinterpelacjeostrzezenia meteobadamy jakośc powietrzazoneZajęcia na orlikach - informacjeJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlGaleria zdjęćznpOdkryj Beskid WyspowyObrona cywilnae-urzaddeklaracjakanalizacja

Wieści ze szkół


Akademia z okazji Świąt Wielkanocnych w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej

13/04/2017, dodał: Magda Polańska czytano: 1511 razy
12 kwietnia 2017 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej odbyła się uroczysta akademia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych przygotowana przez uczniów gimnazjum pod kierunkiem Katarzyny Filipiak.

Młodzież przedstawiła montaż słowno - muzyczny, który wprowadził wszystkich zebranych w nastrój przeżywania męki i zmartwychwstania Jezusa, pobudził do refleksji nad potrzebą dostrzeżenia w drugim człowieku Boga. Doskonałym uzupełnieniem programu było wykonanie kilku pieśni religijnych przez szkolny chórek oraz solowe występy uczennic – Barbary Lis i Anny Filipiak. Na zakończenie uroczystości Dyrektor Anna Piwowarska złożyła wszystkim świąteczne życzenia oraz ogłosiła wyniki konkursów, jakie odbywały się w ostatnim czasie w szkole: konkursu wiedzy na temat krajów anglo- i niemieckojęzycznych, konkursu plastyczno - literackiego z okazji zbliżającej się 80. rocznicy Strajku Chłopskiego oraz konkursu matematycznego dla klas III Szkoły Podstawowej. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i upominki.

Dorota Borowiec