Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Biuletyn informacji publicznejtransmisjarodowybory uzup.WYBORY DO SESJMU I SENATUSprawdź kto i gdzie odśnieżaOgłoszenia Wójtacała naprzódPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaProfil zaufanyinterpelacjestudiumostrzezenia meteobadamy jakośc powietrzazoneZajęcia na orlikach - informacjeJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlLokalna Grupa DziałaniaGaleria zdjęćznpOdkryj Beskid WyspowyObrona cywilnae-urzadkanalizacja

Wieści ze szkół


Łętowianie na spotkaniu wolontariuszy

21/05/2018, dodał: Magda Polańska czytano: 1066 razy
„Wolontariusz – Mój Przyjaciel” - pod takim hasłem 16.05.2018 r. w Kasinie Wielkiej odbyło się II Gminne Spotkanie Szkolnych Kół Wolontariatu.

Szkołę Podstawową w Łętowem reprezentowali w nim uczniowie klasy V: Julia Kuczaj, Lena Pietrzak, Oliwia Potoniec i Marcelin Trybus. Przedstawili oni zebranym sprawozdanie z działalności Szkolnego Koła Caritas w formie prezentacji multimedialnej. Ponadto Oliwia wyrecytowała wiersz, który napisała specjalnie na spotkanie wolontariuszy.

Gospodarze serdecznie nas przyjęli, spędziliśmy czas w wyjątkowej atmosferze – informują łętowianie. Były zabawy integracyjne, takie jak rysowanie w grupach portretu wolontariusza oraz zabawa przypominająca teleturniej „Kocham Cię Polsko”. Zostaliśmy również ugoszczeni przepysznym poczęstunkiem.

Było nam niezmiernie miło uczestniczyć w tym spotkaniu – z zadowoleniem podkreślają wolontariusze. Mamy nadzieję, że także w następnym roku zdołamy wziąć udział w tym przesympatycznym i wartościowym wydarzeniu.

Anna Bielak