z ostatniej chwili
W dniu 24 grudnia 2019 roku tj. Wigilia Urząd Gminy w Mszanie Dolnej będzie nieczynny.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Biuletyn informacji publicznejtransmisjarodowybory uzup.WYBORY DO SESJMU I SENATUOgłoszenia Wójtacała naprzódPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaProfil zaufanyinterpelacjestudiumostrzezenia meteobadamy jakośc powietrzazoneZajęcia na orlikach - informacjeJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlLokalna Grupa DziałaniaGaleria zdjęćznpOdkryj Beskid WyspowyUniwersytet III wiekuObrona cywilnae-urzadwfoskanalizacja

Aktualności


Budowa budynku stacji kontroli pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 t z dwustanowiskowym warsztatem samochodowym, zapleczem socjalnym oraz sklepem z artykułami motoryzacyjnymi, na nieruchomoś

26/03/2010, dodał: Maciej Liberda czytano: 2678 razy

 

 

 

 

 

 

Mszana Dolna, 26.03 2010 r.

OŚ - 7624 / 02 / 07 / 2010

OBWIESZCZENIE

 

Na podstawie art. 38 i z art. 85 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2008 r., Nr 199, poz. 1227 ze zm.)

 

i n f o r m u j ę

 

o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia pn. „ Budowa budynku stacji kontroli pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 t z dwustanowiskowym warsztatem samochodowym, zapleczem socjalnym oraz sklepem z artykułami motoryzacyjnymi, na nieruchomości - dz. ew. nr 4548 w Mszanie Górnej”.

Decyzja została wydana na wniosek : Piotra Antoniego Pajdzika zam: Mszana Górna. Jednocześnie zawiadamiam, że każdy zainteresowany ma możliwość zapoznania się z treścią wydanej decyzji, oraz dokumentacją sprawy w siedzibie Urzędu Gminy 34-730 Mszana Dolna, ul. Spadochroniarzy 6, Referat Ochrony Środowiska – pok. 46.
Niniejsze obwieszczenie zostaje podane do publicznej wiadomości przez zamieszczenie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Mszanie Dolnej ; www.mszana.pl /BIP/ środowisko oraz przez wywieszenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Mszanie Dolnej ul. Spadochroniarzy 6.


Wójt Gminy
Mszana Dolna