z ostatniej chwili
Informacja Wójta Gminy, począwszy od dnia 06 lipca 2020 do 31 sierpnia 2020 Urząd Gminy pracuje w godzinach od 7:00 do 15:00.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Biuletyn informacji publicznejPSR 2020transmisjawybory prezydentakoronawirusrodoJak zatwić sprawęSprawdź kto i gdzie odśnieżaOgłoszenia Wójtacała naprzódPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaProfil zaufanyinterpelacjeostrzezenia meteobadamy jakośc powietrzazoneZajęcia na orlikach - informacjeJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlGaleria zdjęćznpOdkryj Beskid WyspowyObrona cywilnae-urzadkanalizacja

Aktualności


Budowa i przebudowa połączeń Rabka Zdrój - Raba Niżna - Olszówka - Poręba Wielka - Poręba Górna

06/05/2015, dodał: czytano: 2261 razy

Mszana Dolna 06.05.2015 r.

 

GKOŚR 6220.2.2015

 

Obwieszczenie

 

Informuję strony postępowania sygn. akt GKOŚR 6220.2.2015 o wydaniu przez Wójta Gminy Mszana Dolna postanowienia o zawieszeniu postępowania w sprawie o wydanie decyzji, o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia  p.n. „Budowa i przebudowa  połączeń Rabka Zdrój - Raba Niżna - Olszówka - Poręba Wielka - Poręba Górna - droga wojewódzka nr 968 w miejscowościach Rabka Zdrój, Olszówka, Poręba Górna, Poręba Wielka, Niedźwiedź, Konina, Mszana Górna” do czasu przedłożenia przez Wnioskodawcę raportu o oddziaływaniu  przedsięwzięcia na środowisko. Ponieważ w powyższej sprawie  liczba stron przekracza 20, zgodnie z art. 49 k.p.a. w związku z art. 74 ust. 3 ustawy z dnia  3 października 2008 r.  o udostępnianiu informacji o środowisku jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko ( Dz. U. z 2013, poz. 1235 ze zm.) niniejsze zawiadomienie zostaje podane stronom  do wiadomości przez zamieszczenie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej i tablicach ogłoszeń  Urzędu Gminy w Mszanie Dolnej www. mszana.pl, oraz na stronach BIP i  tablicach ogłoszeń urzędów gmin; Gminy Niedźwiedź oraz Miasta Rabka Zdrój.

W załączeniu  treść postanowienia - pobierz

 

 

Wójt Gminy

Mszana Dolna