z ostatniej chwili
Uprzejmie informuję, że od dnia 06 czerwca 2022 roku do dnia 31 sierpnia 2022 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Pomoc dla uchodzcowkontoBiuletyn informacji publicznejSzczepieniatransmisjadostępnośćOtwórz się na pomockoronawirusstudiumrodoJak zatwić sprawęSprawdź kto i gdzie odśnieżaOgłoszenia WójtaProgram Czyste PowietrzeDziedzictwoPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaProfil zaufanyinterpelacjeostrzezenia meteocyfrowa gminaJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlGaleria zdjęćznpOdkryj Beskid WyspowyObrona cywilnae-urzadkanalizacjadeklaracjainformacje-do-banerow/datacje-z-budzetu-panstwasdsjakości powietrzaEkointerwencja

Biuro Obsługi Klienta


 

Drodzy Mieszkańcy
Urząd Gminy Mszana Dolna zgodnie z założeniami projektu "Nowoczesna i przyjazna dla obywatela gmina" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki przygotował opisy najczęściej świadczonych w urzędzie usług - spraw które Państwo załatwiacie w Urzędzie i udostępnia je w postaci tzw. Kart Usług.

 

Karty Usług zawierają takie informacje jak: nazwa usługi, podstawa prawna, wykaz potrzebnych dokumentów, wysokość opłat, numer pokoju, w którym można załatwić daną sprawę, czas realizacji sprawy, a także tryb odwoławczy.

 

Karty oraz druki wniosków można pobrać w formie elektronicznej na stronie urzędu www.mszana.pl w zakładce e- Urząd, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz w formie papierowej w Biurze Obsługi Klienta, które mieści się na parterze budynku Urzędu Gminy Mszana Dolna.
Biuro Obsługi Klienta jest czynne codziennie od 7.30 do 15.30.

 

Do zadań Biura Obsługi Klienta należy:
• udzielanie informacji o sposobie załatwienia sprawy klientom zgłaszającym się do Urzędu,
• udostępnianie kart informacyjnych, wzorów wniosków i formularzy,
• przyjmowanie dokumentów składanych przez klientów,
• rejestracja przyjętych spraw,
• udostępnianie do przeglądania przez klientów aktów prawnych ( Dzienników Ustaw, Monitorów Polskich, Dzienników Urzędowych Województwa Małopolskiego).

 

Informacje na niniejszej stronie będą sukcesywnie uzupełniane. Tym niemniej jeśli jakiegoś formularza nie ma lub jest nieczytelny prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie.

 

WSZELKIE PYTANIA I UWAGI PROSIMY KIEROWAĆ POD NUMEREM TEL: 183310009 ORAZ

NA ADRES MAILOWY: bok@mszana.pl