Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Serce za #sercezagórzańskichdziedzin

31/08/2021, dodał: Magda Polańska czytano: 564 razy
Już kilka godzin po opublikowaniu posta z informacją o nowej akcji #sercezagórzańskichdziedzin, zainicjowanej przez kreatorów zagórzańskiej marki lokalnej w Międzynarodowym Dniu Wyznawania Miłości, Grzegorz Kubowicz umieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcia opatrzone hasztagiem wyzwania.

W kolejnym dniu pokazał następne #sercezagórzańskichdziedzin. Jego uważność na szczegóły zagórzańskiego otoczenia bardzo mu się opłaciła – jako pierwszy odebrał zasłużoną nagrodę, a tym samym powiększył swoją kolekcję markowych gadżetów. Tak, tak, to właśnie on otrzymał niektóre z nich za zebranie całego sznura zagórzańskich korali, a jego syn, Bartek, za otwarcie wszystkich bram Zagórzańskich Dziedzin.

A o co właściwie w tej akcji #sercezagórzańskichdziedzin chodzi? Jeśli niechcący umknął Wam nasz wpis na facebookowym i instagramowym profilu marki, to Wam go przypominamy – informują Zagórzanie. 20 sierpnia przypada  Międzynarodowy Dzień Wyznawania Miłości. Symbolem miłości jest serce, które jest również atrybutem Zagórzańskich Dziedzin. To ono spaja wszystkie wartości, które nam przyświecają, a w naszym znaku graficznym  zamyka to, co dla nas najważniejsze. Nie bez powodu stało się podstawowym elementem zdobnictwa u Zagórzan. Spotkacie go na ornamentyce zdobiącej zagórzańskie chaty, meble, naczynia, formy na ser, bieliznę pościelową i stołową, a nawet zagórzańskie portki, czy gorsety… Serca spotykamy też spacerując po Zagórzańskich Dziedzinach. I właśnie do uważnego szukania zagórzańskich serc Was dzisiaj zapraszamy. Publikujcie na swoim profilu/relacji w IG zdjęcia napotkanych po drodze serc oznaczając @zagorzanskie_dziedziny oraz #sercezagórzańskichdziedzin. Nie zapomnijcie  przesłać nam takiego postu lub relacji – my je opublikujemy z przyjemnością na swojej tablicy. Dla pierwszych trzech osób, które przyjmą nasze zaproszenie do zabawy, przeznaczyliśmy nagrody. Dzisiaj Grzegorzowi wręczyliśmy pierwszą z nich.

Akcja #sercezagórzańskichdziedzin nie kończy się wraz z rozdaniem nagród. Jej organizatorzy żywią nadzieję, że stanie się ona symbolem dziedzinnej społeczności.

Zobaczcie w galerii zdjęć jakie piękne #sercezagórzańskichdziedzin wyszukał Grzegorz – zachęcają inicjatorzy czelendżu.

Posty dot. wyzwania #sercezagórzańskichdziedzin można zobaczyć na profilach marki Zagórzańskie Dziedziny w mediach społecznościowych.

Zapraszamy!

Magda Polańska