Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Zagłosuj na gminne obiekty w konkursie na Turystyczne Skarby Małopolski

15/09/2021, dodał: Magda Polańska czytano: 494 razy
Tylko do 21 września b.r. można oddać swój głos w konkursie organizowanym przez Województwo Małopolskie, a tym samym pomóc gminnym obiektom stać się Turystycznym Skarbem Małopolski.

A o to miano ubiega się Baza Szkoleniowo - Wypoczynkowa Lubogoszcz w Kasince Małej, startująca w kategorii „Sielskie klimaty – wypoczynek na wsi” oraz  Kasina Bike Park, na który można zagłosować w kategorii „Unikatowa atrakcja turystyczna”.

Formularz do głosowania dostępny jest pod linkiem: https://bit.ly/3kbIhpR.

Należy pamiętać, aby po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania dokonać jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który zostanie przesłany na wskazany adres e-mail – dzięki temu oddany głos trafi tam, gdzie powinien i zostanie policzony.

Małopolska to region wyjątkowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, od unikatowych na skalę światową skarbów kultury i dziedzictwa oraz zapierających dech w piersiach krajobrazów, po niepowtarzalną ofertę turystyki aktywnej, jedyne w swoim rodzaju wydarzenia kulturalne i wyśmienitą kuchnię – ideę konkursu tłumaczą organizatorzy. Ta wyjątkowa oferta turystyczna sprawia, że do Małopolski rok rocznie przyjeżdżają rzesze turystów. Ideą konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski” jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

Zapraszamy do głosowania!

 

Magda Polańska
Źródło: www.visitmalopolska.pl