Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Biuletyn informacji publicznejGminny ośrodek pomocy społecznejOZERewitalizacja na latastrategiaZajęcia na orlikach - informacjeZwierzaki do adopcjiProfil zaufanyWymień piecPowietrzegospodarka odpadami po nowemuOgłoszenia Wójtaostrzezenia meteoPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaObrona cywilnae-urzadinteraktywna mapaKarta dużej rodzinyBarszcz SosnowskiegoWolni od azbestu - informacjeLokalna Grupa DziałaniaSolaryGaleria zdjęćJustyna KowalczykStop przemocyMonitoring powietrzaAktywuj e-bokMikroporadywiarygodna firma

Klub Sportowy "Ostra" Olszówka-Raba Niżna


seniorzy Ostra Olszówka - Raba Niżna

 

prezes klubu Stanisław Nawara

 

 

Pełna nazwa: Klub Sportowy "Ostra" Olszówka - Raba Niżna
Rok założenia: 2004
Barwy klubowe: biało-granatowe
Prezes klubu: Stanisław Nawara
Trener: Maciej Potaczek
Kierownik drużyny: Jerzy Poręba

 

 

2007/08 4 14 22 38:38 kl "B"
2008/09 3 10 15 19:28 kl. "B"
2009/10 3 18 32 56:39 kl. "B"
2010/11 5 18 17 26:41 kl. "B"
2011/12 6 18 12 26:60 kl. "B"
2012/13 8 14 6 18:42 kl. "B"
2013/14 8 8 4 9:32 kl. "B" (po rundzie jesiennej)

 

W poszczególnych rubrykach: sezon, miejsce na koniec rozgrywek, ilość spotkań, ilość punktów, stosunek bramek, klasa rozgrywkowa                 

             



Terminarz spotkań (rundy jesiennej) :

 


28.08.11 - Stradomka Skrzydlna godz. 11:00

04.09.11 - pauza

11.09.11 - Starówka Stara Wieś godz. 15:00

18.09.11 - Uran Łukowica godz. 16:00

25.09.11 - Płomień Limanowa godz. 14:00

02.10.11 - Śnieżnica Kasina Wielka godz. 15:00

09.10.11 - KS Tymbark II godz. 15:00

16.10.11 - Stradomka Skrzydlna godz. 14:00

23.10.11 - pauza

30.10.11 - Starówka Stara Wieś godz. 13:00

 

Drukiem tłustym zaznaczpno mecze wyjazdowe.

 

Kadra w sez. 2010/11


bramkarz: Grzegorz Delimata (80), Tomasz Potaczek (89)

obrońcy: Biernat Mariusz (90), Dudzik  Michał (80), Fudro Bogusław (81), Gniecki Mirosław (90), Kościelaniak Paweł (90), Krzysztofiak Adam (90), Palarczyk Maciej (81), Poręba Mariusz (85), Potaczek Maciej (83), Samek Adam (84), Zapała Rafał (83)

pomocnicy i napastnicy: Gackowiec Damian (88), Knowa Jarosław (93), Kozioł Krzysztof (89), Łacny Daniel (92), Masłowiec Krzysztof (91), Moskała Tomasz (90),  Nawara Dawid (93), Nawara Stanisław (72), Pasternak Dawid (91), Poręba Dariusz (83), Poręba Robert (81), Świerk Jakub (90), Wacławik Łukasz (94), Zapała Marcin (88), Żmuda Grzegorz (74)

 

Opr. R. Kubowicz