z ostatniej chwili
Wójt Gminy Mszana Dolna informuje, że w dniu 15 grudnia 2017 roku (piątek) Urząd Gminy będzie nieczynny.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Biuletyn informacji publicznejGminny ośrodek pomocy społecznejOZERewitalizacja na latastrategiaZajęcia na orlikach - informacjeSprawdź kto i gdzie odśnieżaZwierzaki do adopcjiProfil zaufanyWymień piecznpPowietrzegospodarka odpadami po nowemuceidgOgłoszenia Wójtaostrzezenia meteoPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaObrona cywilnae-urzadinteraktywna mapaKarta dużej rodzinyBarszcz SosnowskiegoWolni od azbestu - informacjeLokalna Grupa DziałaniaSolaryGaleria zdjęćJustyna KowalczykStop przemocyMonitoring powietrzaAktywuj e-bokMikroporadywiarygodna firma

Klub Sportowy "Śnieżnica" Kasina Wielka


 

seniorzy Śnieżnica Kasina Wielka

 

juniorzy Śnieżnica Kasina Wielka

 

trampkarze Śnieżnica Kasina Wielka

 

Pełna nazwa: Ludowy Klub Sportowy „Śnieżnica” Kasina Wielka
Rok założenia: 1999
Barwy klubowe: pomarańczowo-czarne
Prezes klubu: Marta Skowronek
Trener: Artur Kaliszka
Kierownik drużyny: Rafał Kubowicz

 

 

1999/00 11 24 19 48:72 kl. „B”
2000/01 5 20 26 41:49 kl. „B”
2001/02 10 30 41 74:58 kl. „B”
2002/03 12 26 24 42:65 kl. „B”
2003/04 5 30 49 76:60 kl. „B”
2004/05 4 22 41 47:30 kl. „B”
2005/06 2 14 31 48:18 kl. „B” (awans do kl. „A”)
2006/07 14 26 11 25:85 kl. „A” limanowska (spadek do kl. „B”)
2007/08 1 14 40 67:10 kl. „B” (awans do kl "A")
2008/09 13 26 21 39:85 kl. "A" limanowska (spadek do kl. "B")
2009/10 1 18 45 75:23 kl. "B" (awans do kl "A")
2010/11 13 26 30 65:80 kl. "A" limanowska (spadek do kl."B")
2011/12 4 18 29 40:23 kl. „B”
2012/13 2 14 27 33:20 kl. „B”
2013/14 2 8 18 27:16 kl. „B” (po rundzie jesiennej)

 

W poszczególnych rubrykach: sezon, miejsce na koniec rozgrywek, ilość spotkań, ilość
punktów, stosunek bramek, klasa rozgrywkowa               


Terminarz spotkań (rundy jesiennej):
 

28.08.11 - pauza

04.09.11 - Płomień Limanowa godz. 14:00

11.09.11 - KS Tymbark II godz. 13:00

18.09.11 - Stradomka Skrzydlna godz. 16:00

25.09.11 - Starówka Stara Wieś  godz. 15:00

02.10.11 - Ostra Olszówka/ Raba Niżna godz. 15:00   

09.10.11 - Uran Łukowica godz. 15:00   

16.10.11 - pauza 

23.10.11 - Płomień Limanowa godz. 14:00

30.10.11 - KS Tymbark II godz. 14:00

 

Drukiem tłustym zaznaczono mecze wyjazdowe.

 

Kadra w sez. 2010/11

bramkarze: Kaleta Marcin (90), Kaleta Tadeusz (77), Popławski Daniel (85)

obrońcy:  Ceklarz Krzysztof (88), Drąg Jacek (82), Drąg Piotr (86), Kaleta Dariusz (91), Kubowicz Andrzej (82), Puto Piotr (90), Skwarczek Mariusz (85), Solarz Mariusz (86)

pomocnicy i napastnicy:  Budacz Piotr (85), Drąg Daniel (92), Drąg Łukasz (90), Dudzik Krzysztof (90), Kaleta Michał (82), Kaleta Piotr (80), Kowalczyk Krzysztof (79),Krzysztof Mateusz (93), Kubowicz Jan (93), Łabuz Grzegorz (84), Para Marcin (88), Puto Karol (85), Puto Łukasz (88), Trzópek Mateusz (87), Ziemianin Bartosz (92), Ziemianin Jarosław (88), Zieminin Michał (84)

 

Opr. R. Kubowicz

 

Zawodnicy LKS „Śnieżnica” Kasina Wielka w latach 1999 – 2013

(stan po rundzie jesiennej sezonu 2013/14)

 

imię i nazwisko :                     data urodzenia :                  debiut :                  liczba spotkań i bramek : 

 

1.Jarosław Bogacz ; 08.03.89 ; 03.05.07 ; 9 – 0


2.Józef Budacz ; 03.01.79 ; 10.06.01 ; 31 – 3 (Uran Łukowica 1, Orkan II Szczyrzyc 1, Wierchy Pasierbiec 1)


3.Piotr Budacz ; 08.08.85 ; 23.06.02 ; 78 – 3 (Wierchy Pasierbiec 1, Starówka Stara Wieś 1, LKS Jodłownik II 1)


4.Grzegorz Ceklarz ; 07.06.80 ; 27.08.00 ; 70 – 16 (Budowlani Jazowsko 4, Witów Mszana Górna 3, LKS Mordarka 2, Wierchy Pasierbiec 2, Krokus Przyszowa 1,Orkan II Szczyrzyc 1, Błyskawica Rupniów 1, Zenit Kasinka Mała 1, Uran Łukowica 1)


5.Krzysztof Ceklarz ; 15.09.88 ; 03.09.06 ; 120 – 8 (Jaworzanka Jaworzna 1, Uran Łukowica 2, Ostra Olszówka/Raba Niżna 1, LKS Mordarka 1, Orkan Niedźwiedź 1, Witów Mszana Górna 1, Rybie Nowe Rybie 1)


6.Paweł Ceklarz ; 27.05.87 ; 31.05.03 ; 3 – 0


7.Paweł Chrustek ; 28.09.72 ; 15.08.99 ; 3 – 0


8.Lucjan Długosz ; 79 ; 17.09.00 ; 9 – 0

 

9.Daniel Drąg ; 03.09.92 ; 31.10.09 ; 15 - 1 (Ostra Olszówka/Raba Niżna 1)


10.Grzegorz Drąg ; 14.11.72 ; 15.08.99 ; 73 – 2 (Uran Łukowica 1, Błyskawica Rupniów 1)


11.Jacek Drąg ; 23.04.82 ; 07.05.00 ; 55 – 0


12.Jerzy Drąg ; 23.01.67 ; 03.10.99 ; 1 – 0


13.Łukasz Drąg ; 20.07.90 ; 07.06.07 ; 55 – 47 (Wierchy Pasierbiec 4,Orkan II Szczyrzyc 8, Płomień Limanowa 3 , LKS Mordarka 4, Witów Mszana Górna 3,Stradomka Skrzydlna 3,Starówka Stara Wieś 3,Laskovia II Krosna 4,Krokus Przyszowa 4,Jaworzanka Jaworzna 2, Laskovia Laskowa 2, Zenit Kasinka Mała 2, Ostra Olszówka 1, Słomka Siekierczyna 1, Zalesianka Zalesie 1, Turbacz Mszana Dolna 1, Orkan Niedźwiedź 1)


14.Piotr Drąg ; 12.05.86 ; 15.08.02 ; 102 – 5 (Błyskawica Rupniów 2, Zalesianka Zalesie 1, Starówka Stara Wieś 1, LKS Jodłownik II 1)


15.Grzegorz Dudzik ; 08.03.81 ; 21.05.00 ; 145 – 2 (Krokus Przyszowa 1,Budowlani Jazowsko 1)


16.Krzysztof Dudzik I ; 24.06.77 ; 15.08.99 ; 69 – 3 (LKS Mordarka 1, Krokus Przyszowa 1, Zalesianka Zalesie 1)

 

17.Krzysztof Dudzik II ; 20.01.90 ; 18.05.08 ; 67 - 6 (LKS Mordarka 2,LKS Rupniów 1, Słomka Siekierczyna 1, Ostra Olszówka/ Raba Niżna 1, Starówka Stara Wieś 1)


18.Michał Dudzik; 06.09.80 ; 02.11.08 ;  13 - 0

 

19.Adam Fornal ; 30.06.70 ; 15.08.99 ; 46 – 3 (Zalesianka Zalesie 1,Dobrzanka Dobra 1, Krokus Przyszowa 1)


20.Janusz Fornal ; 27.01.71 ; 04.06.00 ; 3 – 0


21.Piotr Fornal ; 20.06.76 ; 15.08.99 ; 55 – 14 (Dobrzanka Dobra 2, LKS Mordarka 2, Zalesianka Zalesie 2, Błyskawica Rupniów 1, LKS Jodłownik 1,
Gorce Kamienica 1, Krokus Przyszowa 1, Laskovia Laskowa 1, Płomień Limanowa 1,Budowlani Jazowsko 1, Orkan II Szczyrzyc 1)


22.Grzegorz Gibadło ; 15.11.82 ; 10.10.99 ; 33 – 1 (Budowlani Jazowsko 1)


23.Piotr Gietka ; 29.03.73 ; 30.04.00 ; 31 – 1 (Płomień Limanowa 1)

 

24.Sylwester Grygiel ; 21.12.90 ; 11.06.09 ; 1 - 0 


25.Leszek Homa ; 06.08.88 ; 15.08.06 ; 12 – 0


26.Adam Jurczak ; 15.03.85 ; 15.08.02 ; 9 – 0


27.Andrzej Jurczak ; 04.11.79 ; 14.05.00 ; 52 – 11 (Uran Łukowica 2, LKS Mordarka II 2,Sokół Słopnice II 1, Limanovia II Limanowa 1, Wierchy Pasierbiec 1, Sokół Słopnice 1, Ostra Olszówka-Raba Niżna 1, Orkan II Szczyrzyc 2)

 

28.Jan Jurczak ; 04.03.91 ; 13.09.09 ; 2 - 0


29.Wojciech Jurczak ; 29.07.83 ; 21.05.00 ; 26 – 0


30.Dariusz Kaleta ; 27.04.91 ; 22.07.07 ; 34 – 0


31.Janusz Kaleta I ; 21.06.75 ; 22.08.99 ; 2 – 1 (Zalesianka Zalesie 1)


32.Janusz Kaleta II ; 30.04.90 ; 22.07.07 ; 12 – 0


33.Marcin Kaleta ; 22.10.90 ; 08.10.06 ; 79 – 2 ( Orkan Szczyrzyc II 2 )


34.Michał Kaleta ; 29.09.82 ; 15.08.99 ; 263 – 267 (Płomień Limanowa 21, Wierchy Pasierbiec 28, Krokus Przyszowa 16, Witów Mszana Górna 15, Zalesianka Zalesie 12, Błyskawica Rupniów 15, Orkan II Szczyrzyc 18, Uran Łukowica 15, Budowlani Jazowsko 9, Sokół II Słopnice 14, LKS Mordarka 13, Zenit Kasinka Mała 7, Orkan Niedźwiedź 9, LKS Jodłownik II 6, Laskovia Laskowa 7, Starówka Stara Wieś 13, Limanovia II Limanowa 3, Dobrzanka Dobra 2, Stradomka Skrzydlna 3, Jaworzanka Jaworzna 4, Słomka Siekierczyna 9, Gorce Kamienica 2, Ostra Olszówka-Raba Niżna 12, AKS Ujanowice 1, Sokół Słopnice 5, Laskovia II Krosna 1, KS Tymbark II 7)

 

35.Paweł Kaleta ; 26.06.94 ; 25.09.11 ; 3 - 0


36.Piotr Kaleta I; 30.06.78 ; 15.08.99 ; 118 – 24 (Dobrzanka Dobra 3, Orkan Niedźwiedź 3, Witów Mszana Górna 3, Zenit Kasinka Mała 3, Krokus Przyszowa 2, Orkan II Szczyrzyc 2, Wierchy Pasierbiec 2, Błyskawica Rupniów 2, Budowlani Jazowsko 1, Gorce Kamienica 1, Uran Łukowica 1, Zalesianka Zalesie 1)


37.Piotr Kaleta II ; 17.04.80 ; 15.08.99 ; 290 – 147 (Zalesianka Zalesie 10, Budowlani Jazowsko 7, AKS Ujanowice 8, Wierchy Pasierbiec 15, Uran Łukowica 7, Laskovia Laskowa 6, Płomień Limanowa 9, LKS Mordarka 6, Zenit Kasinka Mała 8, LKS Jodłownik II 4, Orkan II Szczyrzyc 7, Krokus Przyszowa 4, Gorce Kamienica 4, LKS Jodłownik 2, Witów Mszana Górna 4, Błyskawica Rupniów 3, Dobrzanka Dobra 1, Starówka Stara Wieś 9, Słomka Siekierczyna 3, Limanovia II Limanowa 1, Sokół Słopnice 3,Sokół II Słopnice 4, Jaworzanka Jaworzna 3, Laskovia II Krosna 3, Ostra Olszówka-Raba Niżna 9, Stradomka Skrzydlna 4, Turbacz Mszana Dolna 1, Orkan Niedźwiedź 2)


37.Robert Kaleta ; 27.10.76 ; 26.09.99 ; 4 – 0


38.Stanisław Kaleta ; 07.06.72 ; 15.08.99 ; 15 – 0


39.Tadeusz Kaleta ; 28.03.77 ; 15.08.99 ; 137 – 2 (Wierchy Pasierbiec 1, Błyskawica Rupniów 1)


40.Janusz Kaletka ; 17.03.75 ; 12.09.99 ; 10 – 0

 

41.Grzegorz Kościelniak ; 12.06.96 ; 01.09.13 ; 1 – 1 (Orkan Niedźwiedź 1)


42.Łukasz Kot ; 09.04.84 ; 24.06.01 ; 7 – 0


43.Krzysztof Kowalczyk ; 21.09.79 ; 15.08.99 ; 143 – 6 (Błyskawica Rupniów 1, Budowlani Jazowsko 1, Dobrzanka Dobra 1, LKS Jodłownik II 1, Uran Łukowica 1, Zalesianka Zalesie 1)

 

44.Mateusz Krzysztof ; 20.03.93 ; 20.06.10 ; 8 - 0


45.Andrzej Kubowicz ; 07.08.82 ; 07.05.00 ; 102 – 2 (Błyskawica Rupniów 1, Wierchy Pasierbiec 1)

 

46.Jan Kubowicz ; 02.06.93 ; 14.06.09 ; 67 - 21 (Orkan II Szczyrzyc 2, Jaworzanka Jaworzna 2, KS Tymbark II 2, Płomień Limanowa 1, Stradomka Skrzydlna 3, Starówka Stara Wieś 6, Ostra Olszówka/Raba Niżna 2, Uran Łukowica 1, Orkan Niedźwiedź 1, LKS Mordarka 1)


47.Krzysztof Kubowicz ; 06.02.78 ; 15.08.99 ; 2 – 0


48.Piotr Kubowicz ; 18.01.85 ; 20.05.01 ; 45 –12 (Uran Łukowica 3, LKS Jodłownik II 2, Sokół II Słopnice 2, Laskovia Laskowa 1, Wierchy Pasierbiec 1, Zalesianka Zalesie 1, Zenit Kasinka Mała 1, Słomka Siekierczyna 1)


49.Rafał Kubowicz ; 03.07.73 ; 22.08.99 ; 15 – 1 (AKS Ujanowice)


50.Sławomir Kubowicz ; 19.06.88 ; 12.06.05 ; 12 – 0


51.Grzegorz Łabuz ; 19.02.84 ; 21.05.00 ; 112 – 27 (Uran Łukowica 5,Krokus Przyszowa 4, Starówka Stara Wieś 3, AKS Ujanowice 3, Płomień Limanowa 3, Wierchy Pasierbiec 2, Budowlani Jazowsko 1, Orkan II Szczyrzyc 1, Witów Mszana Górna 2, Zenit Kasinka Mała 1, Błyskawica Rupniów 1, Słomka Siekierczyna 1)


52.Kazimierz Łabuz ; 08.01.72 ; 31.10.99 ; 1 – 0


53.Łukasz Łabuz ; 10.10.88 ; 03.06.07 ; 3 – 0

 

54.Michał Łabuz ; 18.12.94 ; 01.05.11 ; 19 - 7 (Stradomka Skrzydlna 2, Ostra Olszówka/Raba Nizna 1, Uran Łukowica 1, Witów Mszana Górna 1, Rybie Nowe Rybie 2)


55.Rafał Łabuz ; 28.09.89 ; 07.06.07 ; 1 – 0


56.Zbigniew Łabuz ; 07.03.87 ; 13.10.02 ; 4 – 0

 

57.Mateusz Łacny ; 30.01.95 ; 27.03.11 ; 30 - 12 (Uran Łukowica 2, Starówka Stara Wieś 2, Ostra Olszówka/Raba Nizna 5, KS Tymbark II 2, Stradomka Skrzydlna 1)

 

58.Michał Łacny ; 15.10.96 ; 20.05.12 ; 7 - 1 (KS Tymbark II 1)


59.Robert Łyszczarz ; 14.10.69 ; 19.09.99 ; 1 – 0


60.Grzegorz Nowak ; 12.03.71 ; 12.09.99 ; 7 – 0


61.Jan Nowak ; 27.12.79 ; 30.03.03 ; 52 – 1 (Wierchy Pasierbiec 1)

 

62.Nowak Marcin ; 10.11.95 ; 01.05.13 ; 2 - 0


63.Krzysztof Nowak ; 18.01.80 ; 12.09.99 ; 2 – 0


64.Piotr Nowak ; 11.10.77 ; 14.04.02 ; 31 – 1 (LKS Mordarka 1)


65.Stanisław Nowak ; 15.07.83 ; 22.10.00 ; 14 – 0

 

66.Wojciech Nowak ; 26.06.94 ; 10.04.11 ; 19 - 1 (Rybie Nowe Rybie 1)


67.Marcin Para ; 11.10.88 ; 25.08.02 ; 62 – 11 (Krokus Przyszowa 1, LKS Mordarka 1, Orkan Szczyrzyc II 1, Starówka Stara Wieś 2,Wierchy Pasierbiec 2, Ostra Olszówka/Raba Niżna 1, Płomień Limanowa 2, Uran Łukowica 1)


68.Tomasz Polak ; 26.07.78 ; 15.08.99 ; 18 – 0

 

69.Artur Popławski ; 02.10.94 ; 27.03.11 ; 37 - 0


70.Daniel Popławski ; 08.07.85 ; 20.05.01 ; 106 – 1 (LKS Jodłownik II 1)


71.Grzegorz Popławski ; 12.03.85 ; 10.08.03 ; 114 – 2 ( Wierchy Pasierbiec 1, Płomień Limanowa 1 )


72.Robert Puchała ; 19.11.75 ; 15.08.99 ; 9 – 0


73.Karol Puto ; 20.11.85 ; 20.10.02 ; 108 – 6 (AKS Ujanowice 1, Wierchy Pasierbiec 1, Płomień Limanowa 1, Stradomka Skrzydlna 1, Limanovia II Limanowa 1, Sokół II Słopnice 1)


74.Łukasz Puto ; 12.02.88 ; 01.10.06 ; 136 – 12 (Stradomka Skrzydlna 1, Ostra Olszówka 2, Orkan II Szczyrzyc 1, Zenit Kasinka Mała 1, Wierchy Pasierbiec 2 , Sokół II Słopnice 1, Zalesianka Zalesie 1, Uran Łukowica 2, KS Tymbark II 1)


75.Piotr Puto ; 12.02.90 ; 22.07.07 ; 61 – 15 ( Ostra Olszówka 2, Wierchy Pasierbiec 2, Błyskawica Rupniów 3, Starówka Stara Wieś 2, Sokół II Słopnice 2, Krokus Przyszowa 1, Słomka Siekierczyna 1, Orkan II Szczyrzc 1, Orkan Niedźwiedź 1)

 

76.Piotr Skowronek ; 15.08.93 ; 04.09.11 ; 15 -3 (Płomień Limanowa 1, Starówka Stara Wieś 1, Orkan Niedźwiedź 1)

 

77.Szymon Skowronek ; 14.12.96 ; 01.05.13 ; 3 - 0


78.Mariusz Skrzekut ; 13.08.77 ; 20.08.00 ; 10 – 0


79.Mariusz Skwarczek ; 16.01.85 ; 01.09.02 ; 180 – 16 (AKS Ujanowice 3, Błyskawica Rupniów 1, Płomień Limanowa 1, Krokus Przyszowa 1, Uran Łukowica 2, Laskovia II Krosna 2, Zalesianka Zalesie 1, Gorce Kamienica 1, Orkan Szczyrzyc II 1, Słomka Siekierczyna 1, Sokół Słopnice 1, Zenit Kasinka Mała 1)


80.Mariusz Solarz ; 13.09.86 ; 30.03.03 ; 163 – 2 (Orkan II Szczyrzyc 2)


81.Szymon Solarz ; 04.07.92 ; 07.06.09 ; 10 - 1 (LKS Mordarka 1)

 

82.Tomasz Solarz ; 31.01.88 ; 15.08.04 ; 62 – 0


83.Władysław Solarz ; 25.08.72 ; 22.08.99 ; 5 – 0


84.Grzegorz Spyrka ; 27.01.78 ; 19.09.99 ; 1 – 0

 

85.Grzegorz Stożek ; 16.07.95 ; 28.04.13 ; 13 - 0


86.Henryk Szczechowicz ; 22.06.87 ; 15.09.02 ; 8 – 0

 

87.Bartłomiej Stachura ; 31.08.86 ; 08.06.08 ; 10 - 1 (Laskovia Laskowa 1)


88.Krzysztof Szura ; 01.09.67 ; 12.09.99 ; 3 – 0

 

89.Dawid Ślaga ; 11.03.94 ; 15.04.12 ; 9 - 0

 

90.Kamil Ślaga ; 30.05.95 ; 23.10.11 ; 21 - 3 (KS Tymbark II 1, Ostra Olszówka/Raba Niżna 1, Witów Mszana Górna 1 )

 

91.Krzysztof Śmiałek ; 20.08.89 ; 19.06.11 ; 1 - 0


92.Mateusz Trzópek ; 23.02.87 ; 07.05.06 ; 21 – 4 (Płomień Limanowa 1, Wierchy Pasierbiec 1, Sokół II Słopnice 1, LKS Rupniów 1)

 

93.Tomasz Trzópek ; 11.12.92 ; 01.05.11 ; 14 - 0


94.Adam Wietrzyk ; 04.06.69 ; 17.10.99 ; 9 – 0

 

95.Bartosz Ziemianin ; 16.03.92 ; 31.10.09 ; 2 - 0


96.Jarosław Ziemianin ; 04.01.88 ; 12.09.04 ; 44 – 4 (Laskovia Laskowa 2, Orkan Niedźwiedź 1, Płomień Limanowa 1)


97.Michał Ziemianin ; 13.10.84 ; 10.08.03 ; 32 – 0

 

98. Przemysław Ziemianin ; 10.05.93 ; 23.09.12 ; 2 - 0


99.Wojciech Ziemianin ; 08.02.89 ; 23.04.06 ; 22 – 0

 

 

Najwięcej meczy rozegrali:

 

1. Piotr Kaleta II – 290
2. Michał Kaleta – 263
3. Mariusz Skwarczek – 180
4. Solarz Mariusz – 163
5. Grzegorz Dudzik – 145
6. Krzysztof Kowalczyk – 143
7. Tadeusz Kaleta – 137
8. Łukasz Puto - 136
9. Krzysztof Ceklarz - 120
10. Piotr Kaleta I – 118
 

 

Najwięcej bramek strzelili:

 

1. Michał Kaleta – 267
2. Piotr Kaleta II – 147
3. Łukasz Drąg – 47
4. Grzegorz Łabuz – 27
5. Piotr Kaleta I – 24
6. Jan Kubowicz – 21
7. Grzegorz Ceklarz – 16
      Mariusz Skwarczek – 16
9. Piotr Puto – 15
10. Piotr Fornal – 14